dział odzieżowy

Chcesz wyróżnić się z tłumu oryginalną koszulką lub czapką? Ten dział to dla Ciebie zrobi.
dzial-odziezowy-2

w naszej
ofercie znajdziesz

koszulki
z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem to trafiony pomysł na prezent z okazji świąt czy urodzin. Wystarczy, że prześlesz nam swój projekt lub my go wykonamy za Ciebie. To takie proste!

odzież
reklamowa

Odzież reklamowa, jak czapki czy ubrania robocze świetnie sprawdza się do promocji produktów lub Twojej firmy. Chcesz abyście byli rozpoznawalni przy pracy? Nie ma lepszego wyboru niż oznakowanie swojej odzieży.

techniki
znakowania

sitodruk

Sitodruk jest jedną z najstarszych technik znakowania, która uzyskuje niezwykłą trwałość nadruku przez wiele prań. Nie nadaje się do odwzorowywania pełnokolorowych grafik.

sublimacja

Stosowana do znakowania jasnych tkanin poliestrowych. Doskonale nadaje się do druku na odzieży sportowej.

termotransfer

Folie flex i flock są bardzo trwałe i jednocześnie efektowne. Flex to folia o gładkiej powierzchni. Flock to grubsza folia, która ma strukturę przypominającą „meszek”. Napisy, logo, nieskomplikowane grafiki nadają się świetnie do tej metody nadruku.

nadruk bezpośredni

Druk cyfrowy DTG charakteryzuje się głębią kolorów i nasyceniem barw. sposobem tym można drukować zdjęcia na odzieży w niemalże fotograficznej jakości.

haft

Jest to najtrwalsza, najbardziej efektowna i precyzyjna metoda znakowania, która doskonale sprawdza się przy znakowaniu T-shirtów, koszul biznesowych, koszulek polo, polarów, ręczników czy czapek.

newsletter

korzystaj
ze zniżek!

Zapisując się do naszego newslettera na start otrzymujesz 10% zniżki na następne zamówienie, a także będziesz informowany o promocjach.

    Administratorem Danych Osobowych jest Grupa GRAPHNET.pl s.c. z siedzibą w ul. Aleksandra Puszkina 1, 43-600 Jaworzno, e-mail: biuro@graphnet.pl. Dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść obowiązku informacyjnego, znajduje się w Polityce Prywatności