dział informatyczny

Zadbamy o Twoją stronę, od projektu po optymalizację i zabezpieczenia w sieci. Zajmiemy się hostingiem i pozycjonowaniem.
dzial-informatyczny-2

w naszej
ofercie znajdziesz

strony
internetowe

Strona internetowa w obecnych czasach jest wizytówką firmy, dlatego upewnimy się, by Twoja strona godnie reprezentowała Twoją firmę.

sklepy
internetowe

Zapoznaj nowych klientów ze swoją ofertą, ułatw zakupy obecnych klientów, zwiększ sprzedaż i zadowolenie.

optymalizacja
stron

Nieresponsywna lub zbyt długo ładująca się może zniechęcić do jej odwiedzenia. Zadbamy aby strona wyglądała przejrzyście i działała szybko.

hosting
www

Zapraszamy do skorzystania z usługi hostingu www na szybkich i bezpiecznych serwerach. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę trzech pakietów pojemnościowych i cenowych do wyboru.

abonamentowe
strony www

Zleć nam budowę strony lub sklepu Twojej firmy i nie generuj na starcie kosztów. Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne serwisy internetowe w elastycznych abonamentach miesięcznych. To rozwiązanie na dzisiejsze czasy!

opieka nad
Twoją stroną

Nasi specjaliści zaopiekują się całokształtem Twojej strony www czy sklepu internetowego. Zlecenie administracji profesjonalistom pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Usuniemy błędy i usterki informatyczne, poprawimy stronę wizualną serwisu.

newsletter

korzystaj
ze zniżek!

Zapisując się do naszego newslettera na start otrzymujesz 10% zniżki na następne zamówienie, a także będziesz informowany o promocjach.

    Administratorem Danych Osobowych jest Grupa GRAPHNET.pl s.c. z siedzibą w ul. Aleksandra Puszkina 1, 43-600 Jaworzno, e-mail: biuro@graphnet.pl. Dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść obowiązku informacyjnego, znajduje się w Polityce Prywatności