Zmiany na świecie następują bardzo dynamicznie. Według najnowszych badań na polskim rynku już w 2018 r. było ponad 30 tys. sklepów internetowych. Sprzedaż internetowa w naszym kraju rośnie lawinowo, co daje przyrost powstawania nowych sklepów on-line, w ciągu tylko jednego roku o ponad 6%.

Wniosek nasuwa się samoczynnie, ogromna ilość kupujących, a co za tym idzie, sprzedających przenosi się do sieci. Ten trend utrzyma się z całą pewnością jeszcze przez wiele lat. Nie pozwól więc aby Twoi klienci zapomnieli o Tobie i zamów już dziś nowoczesny, w pełni responsywny sklep internetowy w naszej firmie. Nasi specjaliści z branży IT zapewnią najwyższą jakość i funkcjonalność Twojego sprzedażowego narzędzia jakim jest sklep internetowy.

Od podstaw zaprojektujemy i zbudujemy Twój sklep internetowy zgodny z Twoją wizją i branżą działalności firmy. Otrzymasz najnowocześniejsze narzędzie handlowe oraz nasze pełne wsparcie marketingowe i techniczne a nasz dział kreatywnych grafików zadba o piękno ze strony wizualnej. Zagwarantujemy pełne przeszkolenie w obsłudze platformy sprzedażowej (panel administracyjny) w trakcie budowy jak i opiekę po zakończeniu prac.

A może zechcesz skorzystać naszej usługi administracji, wybierając jeden z naszych pakietów? Wtedy to my zadbamy o wszystko, a Ty będziesz się mógł zająć rozwijaniem swojej firmy poprzez pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych. Według potrzeb zapewnimy też pelen pakiet działań z zakresu pozycjonowania, optymalizacji oraz marketingu (SEO, SEM), które zapewnią Twojemu projektowi e-commerce bardzo wysoką konwersję w sieci. Pakiety obejmują również wszystkie prace graficzne, wdrożenie nowych funkcjonalności oraz optymalizację oprogramowania.

Zapewniamy projekt wizualnie zgodny z oczekiwaniem naszego Klienta, pełna responsywność strony, implementację obsługi płatności on-line przez PayU, Przelewy24, PayPal czy DotPay, pełna integrację z operatorami przesyłek kurierskich działających w Polsce, m.in. InPost, DPD, DHL, Poczta Polska czy UPS oraz wszelkie inne zaawansowane integracje konieczne do prawidłowego i bezawaryjnego funkcjonowania sklepu (m.in. systemy księgowo-magazynowe czy systemy mailingowe). Strona w standardzie zostanie zabezpieczona certyfikatem bezpieczeństwa SSL.

CENY: od 3500 zł/netto

Zapraszamy do kontaktu i wyceny projektu!

gwarantujemy

Responsywność

Nasze strony są w pełni responsywne, dostosowane do wyświetlania na wszelkiego rodzaju urządzeniach, monitorach, tabletach oraz przede wszystkim smartphonach.

Atrakcyjny projekt graficzny

Każdy z naszych projektów jest unikalny i tworzony z myślą o kliencie. Nie korzystamy z gotowych szablonów. 

Intuicyjny edytor graficzny

Ułatwiamy edycję i modyfikację strony przez klienta przy pomocy naszego unikalnego i intuicyjnego edytora graficznego.

Zgodność ze standardami SEO

Nie pozwolimy aby wyszukiwarka o tobie zapomniała. Dostosowujemy strony tak aby znalazły się one na jak najlepszej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Nowoczesne technologie

Nasze strony powstają w oparciu o aktualne standardy kodowania z użyciem wiodących na rynku technologii.

Bezpieczeńśtwo

Zabezpieczamy strony przed włamaniami, wyciekami danych oraz niechcianymi wiadomościami spam z formularzy kontaktowych.

usługi dodatkowe

Hosting

Zapraszamy do skorzystania z usługi hostingu www na szybkich i bezpiecznych serwerach. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę trzech pakietów pojemnościowych i cenowych do wyboru.

Certyfikat SSL

Wszystkie nasz strony www zabezpieczamy w standardzie Certyfikatem Bezpieczeństwa SSL, który poświadcza wiarygodność domeny oraz jej właściciela, zapewniając bezpieczeństwo przesyłania danych przez internet.

Wsparcie techniczne

Nasz zespół specjalistów zadba o najdrobniejsze szczegóły Twojego zamówienia. Gwarantujemy pełną pomoc przy instalacji jak i w czasie użytkowania serwisu internetowego na każdej płaszczyźnie sprzętowej i programowej.

Zakup domeny

Przeprowadzimy dla Państwa  proces zakupu i rejestracji domeny oraz pełna konfigurację na serwerach tak aby Wasza strona mogła w pełni zaistnieć w sieci.

Indywidualne rozwiązania

Specjaliści Grupy GRAPHNET.PL  dzięki ogromnemu doświadczeniu są wstanie sprostać praktycznie każdemu wyzwaniu czy będzie to strona małej firmy czy dużej korporacji. A może potrzebujesz aplikacji lub projektu pracującego na machine learningu  lub opartego na zasadzie sztucznej inteligencji. Zadzwoń!

Wycena indywidualna

 Na koszt utworzenia witryny wpływ ma wiele czynników takich jak rodzaj umieszczanych treści, sposób budowy bądź na przykład niestandardowe oczekiwania klienta. Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny projektu.

korzystaj
ze zniżek!

Zapisując się do naszego newslettera na start otrzymujesz 10% zniżki na następne zamówienie, a także będziesz informowany o promocjach.

    Administratorem Danych Osobowych jest Grupa GRAPHNET.pl s.c. z siedzibą w ul. Aleksandra Puszkina 1, 43-600 Jaworzno, e-mail: biuro@graphnet.pl. Dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść obowiązku informacyjnego, znajduje się w Polityce Prywatności